Poznej místo

Foto kvíz pro všechny

JKČlánky
Poznej místo

Myslíte si, že znáte Cidlinu a její široké okolí? Pokud ano, tak přesně pro Vás je připraven foto kvíz, kde můžete poznávat různá místa a tipovat jejich jméno a kde jsou. Své štěstí však mohou samozřejmě zkusit úplně všichni.

Každý měsíc se na stránce s foto kvízem objeví nová fotografie s otázkou. Někdy to bude lehčí a někdy zase těžší. Někdo bude mít štěstí, že to místo zná a jiný je bude muset najít.

Jako odpověď můžete napsat název místa na fotografii a to jak toho správného, třeba podle mapy, nebo vžitého a hojně používaného. Další možností jak určit správné místo je, že do formuláře pro odpověď napíšete souřadnice onoho místa. A poslední možností je, že to místo vyfotíte a přiložíte k odpovědi.

Po skončení aktuálního kola (poslední den v měsíci) se tipování uzavře a můžete tipovat v kole dalším. Po skončení celého ročníku, tedy po všech dvanácti otázkách se provede vyhodnocení a bude určen vítěz.

Do hodnocení bude zahrnuto několik faktorů a bude zohledněno, jak přesně bylo místo (jeho jméno, případně popis, nebo souřadnice) určeno, zda byla přiložena fotografie, případně čas (pořadí) odpovědi.

Následně bude vyhlášen tipující s nejvíce správnými tipy a tipující s největší procentuální úspěšností tipů.

Každý může tipovat v daném kole pouze jednou. Takže i kdybyste tipovali vícekrát, tak se bude započítávat pouze první odpověď a to i v případě, že by nebyla správná a ty následné ano.

  • 3
  • 8284